Plánovaná odstávka mBank: 17. – 19. 10. Integruje 5 milionů klientů skupiny mBank na jednotný transakční systém

Od 17. do 19. října nebude možné provádět platby, ale karetní operace budou většinu času k dispozici.

Ve dnech 17. - 19. října budeme sjednocovat transakční systém skupiny mBank. Všech zhruba 5 milionů klientů tak bude moci používat jednotný systém. Tímto krokem se dokončí integrace všech součástí skupiny mBank pod jednotnou značku mBank.

Od 00:00 dne 17. října (půlnoc z pátku 16. 10. na 17. 10.) do 06:00 v pondělí 19. října proto bohužel nebudou plně dostupné všechny služby mBank. Během uvedené doby nebudou fungovat transakční služby ani prostřednictvím internetového bankovnictví, ani prostřednictvím mobilní aplikace. Také SMS notifikace nebudou k dispozici. Nebude tedy možné provádět převody, ani platby. mLinka bude o víkendu k dispozici pouze v informačním režimu. Rádi Vám tedy poskytneme informace o produktech a službách mBank, ale provádět transakce a otevírat nové produkty bude možné až poté, co bude systém znovu spuštěn.

Téměř po celý víkend budete moci platit kartou a také vybírat z bankomatů. Během přestávky bude autorizace karetních plateb vypnuta na krátkou dobu v sobotu od 05:00 do 8:30 a v neděli od 01:00 do 04:00.

Zde naleznete shrnutí toho, které služby budou ve dnech 17. - 19.10. k dispozici a které ne:
- Placení kartami a výběry z bankomatů - k dispozici (s výjimkou soboty 05:00 - 08:30 a neděle 01:00 - 04:00)
- mLinka – k dispozici v režimu poskytování informací o produktech a službách
- Obchodní místa – k dispozici v režimu poskytování informací o produktech a službách
- Transakční služby – nedostupné
- Mobilní aplikace – nedostupná
- SMS notifikace plateb – nedostupné


mBank  |  14.10.2015


PředchozíDalší
 




Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374
Email: redakce@finparada.cz