Slavia pojišťovna dosáhla v roce 2019 rekordního obratu
Za kalendářní rok 2019 dosáhla Slavia pojišťovna rekordního výsledku v objemu předepsaného smluvního pojištění. „Roční obrat ve výši přesahující jednu miliardu korun je pro nás důležitým milníkem v příběhu Slavia pojišťovny, který se začal psát před více než 150 lety,“ říká Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny.
„Rád bych v prvé řadě poděkoval zákazníkům, obchodním partnerům a makléřům za rostoucí důvěru. Je vidět, že cesta kombinující moderní inovace se stopadesátiletou tradicí domácí české pojišťovny má budoucnost. A to přes silné tržně-konkurenční prostředí českého pojistného trhu.“ uvádí Karel Waisser.
„Slavia pojišťovna klade zákazníka a jeho potřeby na první místo. Zavádí moderní inovace jako mobilní aplikaci pro chytré telefony s uživatelsky pohodlným komponentem Fotolikvidace©, který zrychluje a zkvalitňuje proces likvidace škod,“ říká Petr Schütz, ředitel oddělení Likvidace pojistných událostí.
V loňském roce pokračovala Slavia pojišťovna v budování pobočkové sítě a v rozvoji struktury pro zajištění klientských služeb. Vedle otevření Zemského ředitelství Morava se podařilo také vybudovat nové klientské centrum v Kolíně. „Naši klienti mají dnes plnou možnost volby – mohou jednodušeji a efektivněji nahlašovat své škody, které vyřizujeme stále rychleji, mají možnost se poradit nebo požádat o pomoc specialistu na telefonu a pokud preferují osobní kontakt, mohou zajít na pobočku nebo do některého z 90 míst našich obchodních partnerů po celé České republice,“ uvádí Karel Waisser.
|
17.1.2020
PředchozíDalší
| | |