Fio podnikatelský účet vyhrál Cenu podnikatelů v soutěži Zlatá koruna 2013

Malí a střední podnikatelé zvolili Fio podnikatelský účet již podruhé nejlepším finančním produktem v hlasování o Cenu podnikatelů soutěže Zlatá koruna 2013. Oceněn byl i Fio osobní účet, který získal třetí místo v hlasování o Cenu veřejnosti.

Hlasování veřejnosti je významnou součástí soutěže Zlatá koruna, která probíhá jedenáctým rokem a oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Fio banka obsadila podruhé první místo v kategorii Cena podnikatelů a přidala k němu další cenné umístění – bronzovou příčku Fio osobního účtu v Ceně veřejnosti. Účty Fio banky se prosadily v konkurenci zhruba šesti set nominovaných produktů.
„Jsme rádi, že jsme se svým podnikatelským účtem obhájili prvenství a děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali. Stále více podnikatelů si Fio banku vybírá jako důvěryhodného partnera pro své podnikání - oceňují zejména férovou politiku stejného ceníku pro všechny, tedy nulových poplatků za běžné bankovní služby pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. Že je tato nabídka atraktivní pro všechny jmenované skupiny, dokazuje i třetí místo našeho osobního účtu v Ceně veřejnosti,“ komentuje vítězství Fio banky Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.


Fio banka  |  28.5.2013


PředchozíDalší
 




Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374
Email: redakce@finparada.cz