Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Nová platební karta pro ženy - získáte úklid, hlídání dětí nebo zahradníka!

15.12.2011  |  Zdeněk Bubák


Společnost MasterCard ve spolupráci s J&T Bankou uvádějí na český trh novou platební kartu pro dámy. J&T Banka tak následuje příklad Komerční banky, která byla úspěšná se svou Lady kartou. Karta Réservés aux femmes je mezinárodní čipová platební karta MasterCard, která jejím držitelkám přináší řadu výhod. Patří mezi ně členství v programu International Airline Passengers Association (IAPA), členství v programu Priority pass, službu J&T Concierge Réservés aux femmes nebo cestovní a úrazové pojištění J&T. 

Od počátku prosince si mohou české ženy pořídit speciální platební kartu Réservés aux femmes, kterou uvedla na trh společnost MasterCard a J&T Banka. „Jsme velice potěšeni, že platební karty určené především ženám si získávají u bank v ČR oblibu a stávají se trendem. Dosud bylo vydáno již několik tisíc MasterCard platebních karet věnovaných právě ženám. Nová karta Réservés aux femmes přináší svým držitelkám příjemné výhody, které zajisté ocení. Tuto kartu mohou ženy považovat za užitečného pomocníka v jejich každodenních situacích,“ upřesňuje Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.


„Je nezbytně nutné přicházet s projekty, které osloví také ženy. Jsme velice rádi, že jim tak můžeme spolu s MasterCard nabídnout speciální kartu Réservés aux femmes. Ta nejen díky J&T Concierge službám svým držitelkám zpříjemní každý den, ale nechá je i nahlédnout do světa privátního bankovnictví, kde komfort je absolutní podmínkou,“ říká Andrej Zaťko, ředitel privátního bankovnictví J&T Banky.

Výhody platební karty Réservés aux femmes

Držitelky s kartou Réservés aux femmes získají automaticky i další doplňkové služby. Patří mezi ně členství v programu International Airline Passengers Association (IAPA), což je mezinárodní organizace, která poskytuje držitelům platebních karet výhody a nadstandardní služby, jako jsou hotelové slevy, slevy v autopůjčovnách, cestovní služby, bezplatné rezervace, zabezpečení zavazadel a klíčů apod.

Další výhodou je členství v programu Priority pass, což je členský celosvětový program, který umožňuje přístup do více než 600 „VIP salónků“ na více než 320 mezinárodních letištích, ve více než 100 zemích, a to nezávisle od využívané letecké společnosti. Vstup do salónků je zpoplatněný dle platného sazebníku Banky.

Úklid domácnosti, hlídání dětí a zahradník díky kartě

Zákaznice se dále mohou těšit na službu J&T Concierge Réservés aux femmes, která je nadstavbou k ostatním finančním službám. Je důkazem, že peníze nejsou cílem, ale prostředkem k příjemnějšímu životu. Držitelky tak budou mít servis šitý na míru, přístup k exkluzivním informacím, destinacím, službám. Další služby J&T Concierge na platební kartě jsou: úklid domácnosti, čištění oděvů, oprava obuvi, hlídání dětí, zahradník, kuchař nebo opravy v domácnosti. Služby J&T Concierge jsou k dispozici v pracovních dnech. J&T Concierge také nabízí možnost využít 24-hodinový membership Concierge s osobním zákaznickým Concierge.

V neposlední řadě čeká na držitelky karty cestovní a úrazové pojištění J&T, které je vytvořené speciálně pro klienty J&T BANKY ve spolupráci s pojišťovnou MetLife AMCICO. Výhodou pojištění jsou nadstandardní pojistné sumy, neomezený počet výjezdů v délce trvání do 60 dní, celosvětové krytí, možnost využití na dovolenou i služební cestu, asistenční 24-hodinová služba apod. Na kartě Réservés aux femmes kartě je automaticky k dispozici pojistný program J&T Silver, který zahrnuje pojištění pro držitelky platební karty, přičemž si zákazníci mohou zakoupit i vyšší pojistný program pro rodinné příslušníky J&T Gold anebo Platinum.

Porovnejte si náklady na vedení účtu na Finparádě a složení jednotlivých balíčků českých bank:

Finparáda / Bankovní účty / Osobní účty    


Související články:
Mobilní aplikace DoKapsy má již 100 tisíc uživatelů. Co klientům nabízí?

Paušální daň v roce 2023. Kolik budou nově podnikatelé platit?

Fio banka umožňuje digitalizovat i Visa karty

Okamžitým platbám už jsou čtyři roky. Nabízí je vaše banka?

Žebříčky spořicích účtů a termínovaných vkladů v listopadu

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky bankovních účtů - zde

reklama

Kreditní karta - vedení zdarma a cashback 1 %více
Běžný účet - vedení účtu a nejběžnější transakce zdarmavíce
CHYTRÝ účet - vedení účtu bez jakýchkoliv podmínekvíce
mKonto Business - účet pro podnikatele, který máte rádivíce
Stavební spoření od Buřinky - zhodnocení až 5,4 % ročněvíce
všechny články
Dále v rubrice

Mobilní aplikace DoKapsy má již 100 tisíc uživatelů. Co klientům nabízí?

Obrázek: Mobil Lifestylovou mobilní aplikaci DoKapsy od ČSOB má ve svém mobilu již přes sto tisíc uživatelů. Nejvyužívanějšími službami jsou nákupy jízdenek v MHD a placení parkovného. Uživatelé mají k dispozici i řadu slev

Paušální daň v roce 2023. Kolik budou nově podnikatelé platit?

Obrázek: Kalkulačka Navrhované změny v paušální dani byly schváleny. Od příštího roku by tak podnikatelé mohli vstoupit do paušálního režimu i s výdělkem do dvou milionů korun...

Fio banka umožňuje digitalizovat i Visa karty

Obrázek: Fio banka Fio banka rozšiřuje možnosti placení mobilem nebo chytrými hodinkami. Nyní je možné do aplikací Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay přidávat také nově všechny platební karty Visa. Digitalizovanou platební kartou je...

Okamžitým platbám už jsou čtyři roky. Nabízí je vaše banka?

Obrázek: Muž Okamžité platby v těchto dnech slaví své čtvrté narozeniny. Jako první banka na trhu režim okamžitých plateb spustila Česká spořitelna v polovině listopadu 2018. Klienti od té doby mohli v digitálním bankovnictví George postupně...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz