Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Nová platební karta pro ženy - získáte úklid, hlídání dětí nebo zahradníka!

15.12.2011  |  Zdeněk Bubák


Společnost MasterCard ve spolupráci s J&T Bankou uvádějí na český trh novou platební kartu pro dámy. J&T Banka tak následuje příklad Komerční banky, která byla úspěšná se svou Lady kartou. Karta Réservés aux femmes je mezinárodní čipová platební karta MasterCard, která jejím držitelkám přináší řadu výhod. Patří mezi ně členství v programu International Airline Passengers Association (IAPA), členství v programu Priority pass, službu J&T Concierge Réservés aux femmes nebo cestovní a úrazové pojištění J&T. 

Od počátku prosince si mohou české ženy pořídit speciální platební kartu Réservés aux femmes, kterou uvedla na trh společnost MasterCard a J&T Banka. „Jsme velice potěšeni, že platební karty určené především ženám si získávají u bank v ČR oblibu a stávají se trendem. Dosud bylo vydáno již několik tisíc MasterCard platebních karet věnovaných právě ženám. Nová karta Réservés aux femmes přináší svým držitelkám příjemné výhody, které zajisté ocení. Tuto kartu mohou ženy považovat za užitečného pomocníka v jejich každodenních situacích,“ upřesňuje Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.


„Je nezbytně nutné přicházet s projekty, které osloví také ženy. Jsme velice rádi, že jim tak můžeme spolu s MasterCard nabídnout speciální kartu Réservés aux femmes. Ta nejen díky J&T Concierge službám svým držitelkám zpříjemní každý den, ale nechá je i nahlédnout do světa privátního bankovnictví, kde komfort je absolutní podmínkou,“ říká Andrej Zaťko, ředitel privátního bankovnictví J&T Banky.

Výhody platební karty Réservés aux femmes

Držitelky s kartou Réservés aux femmes získají automaticky i další doplňkové služby. Patří mezi ně členství v programu International Airline Passengers Association (IAPA), což je mezinárodní organizace, která poskytuje držitelům platebních karet výhody a nadstandardní služby, jako jsou hotelové slevy, slevy v autopůjčovnách, cestovní služby, bezplatné rezervace, zabezpečení zavazadel a klíčů apod.

Další výhodou je členství v programu Priority pass, což je členský celosvětový program, který umožňuje přístup do více než 600 „VIP salónků“ na více než 320 mezinárodních letištích, ve více než 100 zemích, a to nezávisle od využívané letecké společnosti. Vstup do salónků je zpoplatněný dle platného sazebníku Banky.

Úklid domácnosti, hlídání dětí a zahradník díky kartě

Zákaznice se dále mohou těšit na službu J&T Concierge Réservés aux femmes, která je nadstavbou k ostatním finančním službám. Je důkazem, že peníze nejsou cílem, ale prostředkem k příjemnějšímu životu. Držitelky tak budou mít servis šitý na míru, přístup k exkluzivním informacím, destinacím, službám. Další služby J&T Concierge na platební kartě jsou: úklid domácnosti, čištění oděvů, oprava obuvi, hlídání dětí, zahradník, kuchař nebo opravy v domácnosti. Služby J&T Concierge jsou k dispozici v pracovních dnech. J&T Concierge také nabízí možnost využít 24-hodinový membership Concierge s osobním zákaznickým Concierge.

V neposlední řadě čeká na držitelky karty cestovní a úrazové pojištění J&T, které je vytvořené speciálně pro klienty J&T BANKY ve spolupráci s pojišťovnou MetLife AMCICO. Výhodou pojištění jsou nadstandardní pojistné sumy, neomezený počet výjezdů v délce trvání do 60 dní, celosvětové krytí, možnost využití na dovolenou i služební cestu, asistenční 24-hodinová služba apod. Na kartě Réservés aux femmes kartě je automaticky k dispozici pojistný program J&T Silver, který zahrnuje pojištění pro držitelky platební karty, přičemž si zákazníci mohou zakoupit i vyšší pojistný program pro rodinné příslušníky J&T Gold anebo Platinum.

Porovnejte si náklady na vedení účtu na Finparádě a složení jednotlivých balíčků českých bank:

Finparáda / Bankovní účty / Osobní účty    


Související články:
Denní zprávy

Na spořicím účtu lze získat až 2,58 procenta ročně. Kdo je novou jedničkou?

Bankovní identita má další nadstavbu a tím je zaručený podpis

Česká národní banka opět výrazně zvýšila úrokové sazby. Co na to spořicí účty?

Nakupujete vánoční dárky na zahraničních internetových obchodech, pozor na směnný kurz.

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky bankovních účtů - zde

všechny články
Dále v rubrice

Denní zprávy

Obrázek: Denní zprávy Přinášíme vám pravidelný denní přehled těch nejzajímavějších informací a novinek z finančního trhu. Zajímá vás svět ekonomiky, finančních produktů a služeb? Sledujte naše denní zpravodajství na Finparádě.cz...

Na spořicím účtu lze získat až 2,58 procenta ročně. Kdo je novou jedničkou?

Obrázek: Peníze Air Bank, MONETA Money Bank a Trinity Bank tento týden zvýšily úrokové sazby u spořicích účtů. A zatímco Air Bank klientům nabízí 1,5 procenta ročně do 250 tisíc korun a MONETA Money Bank 2,5 procenta ročně...

Bankovní identita má další nadstavbu a tím je zaručený podpis

Obrázek: Mobilní telefon Ostrý start Bankovní identity proběhl začátkem letošní roku, kdy vstoupil v platnost zákon o bankovní identitě, který této službě dává právní rámec. Od této doby se do tohoto systému začaly přidávat banky, v tuto dobu máme 10 bankovních domů, které bankovní identitu poskytují. Bankovní identita ale nabízí další možnosti a tím je zaručený podpis.

Česká národní banka opět výrazně zvýšila úrokové sazby. Co na to spořicí účty?

Obrázek: Graf Bankovní rada České národní banky na listopadovém zasedání zvýšila svou repo sazbu o jeden a čtvrt procentního bodu, což představuje nový rekord pro jednorázové zvýšení úrokových sazeb české...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz