Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Česká spořitelna rozšířila funkce internetového bankovnictví. K dispozici je třeba e-shop jejích produktů

5.11.2012  |  Michal Bubák


Od počátku listopadu mohou klienti České spořitelny využívat nové funkce v internetovém bankovnictví SERVIS 24 i BUSINESS 24. 

„Před několika týdny jsme spustili novou verzi našeho internetového bankovnictví. Klienti si jej oblíbili a systém patří v současné době mezi nejpoužívanější finanční aplikace na českém trhu. Nyní přicházíme s dalšími vylepšeními, která, jak pevně věřím, klienti velmi rychle přijmou a zpříjemní jim každodenní práci v systému,“ uvedl David Lorenc, ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

E-shop produktů České spořitelny nově v jejím internetovém bankovnictví

Uživatelé internetového bankovnictví SERVIS 24 nově v aplikaci naleznou záložku elektronického obchodu. V současnosti je možné přes něj objednat na sedm desítek bankovních produktů včetně různých variant. Jde například o různé druhy účtů, půjčky a spotřebitelské úvěry, platební karty, stavební spoření, hypotéku, investiční produkty či různé druhy pojištění. Jednotlivé produkty jsou řazeny do několika kategorií a jsou určeny jak běžným občanům, tak i firemním klientům. Zvolené produkty lze snadno přidat do objednávky, u vybraných produktů lze provést i individuální nastavení. Některé produkty mohou klienti začít používat okamžitě po objednání, v případě nutnosti sepsání smlouvy je zájemce kontaktován zaměstnanci ČS.


Zdroj: Česká spořitelna

Novinky u kartových účtů


Další novinky klienti naleznou u svého kartového účtu. Nově je zde možnost rychlého splacení minimální dlužné částky u kreditní karty. Klienti pouze kliknou na tlačítko „Splatit“ a potvrdí předvyplněný platební příkaz. Při objednávce nové kreditní karty si nově mohou navrhnout vlastní design karty, případně si jej vybrat z připravené fotogalerie. U objednávky nové či výměně stávající debetní karty klienti též zjistí, do které pobočky bude objednávka doručena.

Změny u aplikace Mobilní banka

Změn doznala i aplikace Mobilní banka, která nyní nabízí možnost zřídit si více uživatelských účtů na jednom zařízení a také jednoduché odhlášení z aplikace pouhým zatřesením mobilním zařízením. V nejbližších dnech budou moci Mobilní banku využít i uživatele platformy Android.
 
Novinky u aplikace BUSINESS 24

Též firemní klienti naleznou v aplikaci BUSINESS 24 novinky, mezi které patří například možnost zadání devizových operací a automatické vypořádání Spot, Swap a Forward operací s automatickým denním nastavením Pre-settlement limitu. V nové záložce Karty naleznou klienti informace o soukromých i služebních debetních a kreditních kartách. Změn doznala i transakční historie, kde je nyní možné vyhledávat až 91 dní zpět, a také generování souboru s historií transakcí.


Zdroj: Česká spořitelna

Nová verze internetového bankovnictví České spořitelny, která byla spuštěna na konci srpna letošního roku, se těší nebývalému zájmu ze strany klientů a zaznamenala během prvních deseti týdnů od jejího spuštění více než 20 milionů návštěv. Více než 21 tisíc klientů si ji nově aktivovalo. Nová verze má dle vyjádření banky příjemné uživatelské rozhraní a odlehčené menu. Klienti zde též mohou zobrazovat příjmy a výdaje v jednoduchém grafu, jednoduše vytvořit trvalou platbu z jednorázové domácí platby, zadat domácí platby jako expresní, zrušit platby v přehledu čekajících plateb, digitálně podepsat platbu či archivovat elektronické výpisy za posledních 24 měsíců.
    


Související články:
Jaké jsou časté skryté nástrahy při získání hypotéky?

Klienti mBank si mohou na své kartě zablokovat DCC i Surcharge fee

Kam došlo mobilní bankovnictví za devět let od první aplikace? Za poslední roky se rozvoj dokonce zrychlil

Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB a Moneta spustily příjem žádostí o vstup do programu Covid III

Cestovní pojištění ke kartám Komerční banky platí nyní i v České republice. Pojištění pro ČR má nově i ČSOB

Žebříček s nejlepšími podílovými fondy podle odborníků - zde
Porovnání podílových fondů. Který je nejvýnosnější, jaké si účtují poplatky? - zde

všechny články
Dále v rubrice

Jaké jsou časté skryté nástrahy při získání hypotéky?

O hypotéku většinou lidé žádají jednou za život a předem je dobré vědět, čemu se vyhnout, aby byla schválena. Získání hypotéky je přitom poměrně složitý proces. Často totiž jen finanční bonita pro získání...

Klienti mBank si mohou na své kartě zablokovat DCC i Surcharge fee

Obrázek: Platební karty Lidé by si v zahraničí měli dát pozor na službu s názvem Dynamic Currency Conversion, kterou nabízí provozovatelé bankomatů nebo terminálů. S vysokou pravděpodobností bude totiž kurz, který bude...

Kam došlo mobilní bankovnictví za devět let od první aplikace? Za poslední roky se rozvoj dokonce zrychlil

Obrázek: Mobil Mobilní bankovnictví pro chytré mobilní telefony, často nazývané jako smartbanking, se v Česku objevilo poprvé před devíti lety. Na možnost ovládat svůj účet odkudkoliv přes mobilní zařízení si Češi...

Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB a Moneta spustily příjem žádostí o vstup do programu Covid III

Obrázek: Komerční banka Komerční banka začala nabízet firmám a podnikatelům nové financování s podporou Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) - Covid III. Program navazuje na předchozí projekty COVID I...

všechny články v rubrice


   
 
Banka Creditas
Finanční společnost roku 2019
Banka Creditas


Allianz - Produkt roku 2019
Allianz Život a Allianz cestovní pojištění
Allianz pojišťovna
Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz