Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Equa bank odměňuje doporučující i doporučené klienty

17.1.2013  |  Michal Bubák


Stávající klient Equa bank, který doporučí produkty a služby banky svým přátelům a známým a ti je následně využijí, získá na svůj účet 150 Kč za každého nově získaného zákazníka. Stejnou částku získá i doporučený klient. Program odměny za doporučení nového klienta potrvá do 31. března 2013.

S podobnou taktikou, jak získat nové klienty nedávno přišla i Raiffeisen stavební spořitelna. Její akce se jmenuje: Doporučte nás a získejte odměnu. Podrobnosti naleznete v článku: Lednové změny u stavebních spořitelen.

„Věříme, že naši zákazníci jsou s produkty a službami Equa spokojeni a existuje mnoho důvodů, proč je jejich známým a přátelům doporučit. Doporučení spokojeného klienta je pro nás samozřejmě tou nejlepší reklamou,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů Equa bank.

Součástí programu je kupón, na který stávající klient uvede své jméno a telefonní číslo. Takto vyplněný ho předá doporučenému klientovi. Ten uvedené informace využije při zřizování účtu, a to buď na některé z poboček Equa bank, nebo údaje vyplní online přímo na internetových stránkách banky.

Odměna se vyplácí oběma ve chvíli, kdy doporučený klient provede platbu kartou u obchodníka, a to maximálně do dvou měsíců od aktivace účtů. Detaily programu odměny za doporučení nového klienta získáte na webových stránkách Equa bank (vpravo dole v sekci Speciální nabídky).

Hlavní výhody běžného účtu Equa bank:

- Výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma (Doporučujeme článek: „Kolik stojí výběry z bankomatu cizí banky?“ srovnávající tyto poplatky u běžných účtů.)

- Žádné poplatky za otevření účtu

- Snadný přístup k financím prostřednictvím bezplatného
internetového a mobilního bankovnictví

- Vedení účtu zdarma pro účet s měsíčním příjmem
alespoň 10 000 Kč nebo s celkovým zůstatkem na účtech
alespoň 100 000 Kč
    


Související články:
Air Bank a Banka CREDITAS zvýhodnila hypotéky. Jaká je ta nejlepší na trhu?

Nová královna mezi hypotékami. Raiffeisenbank snížila úrokové sazby

Equa bank skončí v polovině listopadu. Co se (ne)změní?

Úrokové šílenství. Hypotéky výrazně zdražily další čtyři banky

Žebříček podnikatelských účtů v červnu. Jedničkou je stále Equa bank

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky bankovních účtů - zde
všechny články
Dále v rubrice

Jak lidé využívají službu Platba na kontakt?

Obrázek: Mobil v ruce Do služby Platba na kontakt, kterou nabízí šestice českých bank, se celkově zaregistrovalo více než 470 000 klientů. Díky ní mohou zájemci odeslat a přijmout peníze jen díky telefonnímu kontaktu. Nejčastěji si mezi sebou posílají úhrady za...

Roste zájem o platby mobilem a hodinkami i o sdílené bankomaty

Obrázek: Platba pomocí mobilního telefonu Využívání karet klienty Komerční banky v minulém roce rostlo. Banka hlásí 39% nárůst bezkontaktních plateb mobilem nebo chytrými hodinkami. Na vzestupu je i zájem o sdílené bankomaty. Dále Komerční banka zaznamenala také nárůst...

Jak si zkraje roku naplánovat finance?

Obrázek: Plánování financí Začátkem roku si mnoho domácností dělá finanční plány, aby věděly, jak budou v průběhu celého roku pokrývat chystané, ale i případné neočekávané výdaje. Co je nutné vzít v potaz při sestavování rodinného finančního plánu? Více se dozvíte níže...

Produktové novinky bank v lednu aneb co nového pro nás banky připravily?

Obrázek: Produktové novinky Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky a pojišťovny provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu prosince letošního roku oznámily Air Bank, banka CREDITAS, Česká spořitelna, Max banka, mBank...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz