Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Equa zvýšila úrokovou sazbu na termínovaných vkladech

23.1.2012  |  Zdeněk Bubák


Equa bank dnes zvýšila úroky na termínovaných vkladech. Na ročním termínovaném vkladu zvýšila sazbu na 3,25 % p.a. a na půlročním termínovaném vkladu obnovila úročení 3 % p.a. To jsou aktuálně jedny z nejvyšších úrokových sazeb u těchto produktů na českém trhu.

"Navazujeme na předvánoční jednorázovou akci, kde jsme klientům již nabídli úrok 3 % u půlročního termínovaného vkladu. Protože odezva na tuto nabídku byla opravdu velká a klienti u nás díky ní na termínovaných vkladech během 6 týdnů uložili bezmála miliardu korun, znovu jsme tuto úroveň sazby obnovili, tentokrát bez časového omezení," říká vedoucí produktového oddělení banky Peter Michajlov.

Klienti banky si mohou termínovaný účet založit sami bezplatně v internetovém bankovnictví nebo na kterékoliv ze 13 poboček Equa bank. Minimální vklad je 20 tisíc korun, maximální výše není omezena.

"Úrok 3 % na půlročním vkladu je pro klienty, kteří jsou opatrní a nechtějí peníze na dlouho vázat, výhodnou variantou výnosného spoření při zachování snadné dostupnosti peněz v relativně krátkém časovém horizontu. Klienti, kteří jsou si jistí, že mohou peníze uložit na celých 12 měsíců, získají se sazbou 3,25 % opravdu mimořádně atraktivní výnos," doplňuje Peter Michajlov.

Nejlepší roční sazby na termínovaných vkladech na 1 rok
(Objem 100 tisíc korun)

Zdroj: Finparáda.cz

Porovnejte si spoření na Finparádě zde.    Žebříček s nejlepšími spořicími účty podle odborníků - zde
Kalkulačka spoření, nejvýhodnější spořicí účty od bank i záložen - zde
všechny články
Dále v rubrice

Kde spořit na penzi? Přehled nabídky bank, pojišťoven a dalších institucí

Obrázek: Peníze v ruce Jaký produkt si vybrat pro finanční zabezpečení na stáří? Banky, pojišťovny a investiční společnosti nabízejí širokou paletu produktů. Jedná se o Dlouhodobý investiční produkt (zkratka DIP), doplňkové penzijní spoření/penzijní připojištění...

Žebříček doplňkového penzijního spoření v dubnu

Obrázek: Žebříček Finparády Žebříček penzijních účastnických fondů v dubnu. Zhodnocení povinných konzervativních fondů klesá, některé fondy dosáhly zhodnocení až 40 %. První místo si udržela NN Penzijní společnosti, na druhém místě je nově Conseq penzijní společnost a na třetí míso klesla ČSOB Penzijní společnost.

V květnu změní Air Bank úročení spořicích účtů

Obrázek: Výhody Unity Air Bank Air Bank mění od 3. května 2024 způsob úročení korunového spořicího účtu. Nabídka se touto změnou stane průměrnou a klienti budou muset plnit podmínky, jinak...

Odměna až 24 000 Kč nebo televize. Jaké jsou nové odměny bank?

Obrázek:Běžné účty slevy a bonusy UniCredit Bank nabízí až 24 000 Kč při sjednání nové půjčky. Air Bank spouští svět výhod Unity. Jaké výhody a odměny nabízejí banky v dubnu? Přehled slev a bonusů najdete v našem článku...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz