Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

UniCredit Bank doplňuje svoji nabídku o speciální bankovní konto pro děti do 15 let

2.10.2012  |  Michal Bubák


UniCredit Bank připravila speciální bankovní konto pro děti do 15 let. Vychází tak vstříc stále rostoucí poptávce po základních bankovních službách i pro menší děti. Dále navazuje nabídkou Konta PRO MLADÉ od 15 do 26 let s neomezenými výběry z bankomatů UniCredit doma i v zahraničí. Pro dospělé má UniCredit Bank nově od října pestrou paletu Osobních kont, která mohou být vedena za 0 Kč při aktivním využívání.   

Ještě před několika lety děti služby bank prakticky nevyužívaly až do nástupu na vysokou školu nebo nástupu do zaměstnání. Věk dětí, které používají alespoň základní bankovní služby, například platební kartu, ale stále klesá.

Nové dětské konto bude vedeno zdarma a bude úročeno

Na účet lze nahlížet přes internetové bankovnictví, patří k němu také platební karta Maestro. Konto bude pod plnou kontrolou zákonného zástupce, který může nastavit například limity pro výběr hotovosti.

„Pro dnešní třicátníky je naprosto samozřejmé využívat bankovní služby a denně platit kartou. Pro své malé děti stále častěji zakládají spořicí účty, a když trochu povyrostou, naučí je po založení dětského konta zacházet i s platební kartou nebo objednávat zboží přes telefon či internet. Vychovávat děti k tomu, aby se správně postarali o svěřené finance, by mělo být pro každého rodiče samozřejmostí,“ uvedl Giovanni Guidi, ředitel osobního bankovnictví UniCredit Bank.

Na DĚTSKÉ konto navazuje UniCredit Bank nabídkou Konta PRO MLADÉ

To si budou moci teenageři založit od 15 let a využívat bezplatného výběru z bankomatů skupiny UniCredit jak v tuzemsku, tak i při cestách do zahraničí. Samozřejmostí jsou nová inovativní řešení v rámci internetového bankovnictví, mezi které patří Smartbanking – Banka v Mobilu nebo hit letošního podzimu  MOBITO – peníze v mobilu. Díky Mobitu mohou mladí bezpečně, rychle a hlavně jednoduše zaplatit svým mobilním telefonem v jakoukoliv denní či noční hodinu, a to přímo ze svého bankovního účtu.

Získání konta není vázáno na doložení potvrzení o studiu, postačí občanský průkaz

 „Významná část mladých lidí v této věkové kategorii studuje. Tuto skutečnost u nás  nebude nutné písemně dokládat, zájemce o bankovní služby tímto krokem zbavíme administrativy, na naši pobočku mohou přijít jen s občanským průkazem. Zároveň tím neomezujeme i ostatní klienty, kteří po střední škole pracují a nepokračují dále ve studiu,“ zdůrazňuje Ondřej Lokvenc, manažer segmentu fyzických osob UniCredit Bank.

Aktivní využívání účtu bude od října odměněno jeho bezplatným vedením

Uvedené změny souvisí s novým konceptem osobních účtů, který UniCredit Bank zavádí do praxe od října letošního roku. Banka odmění své klienty účtem zdarma. Ti, kteří jsou aktivní, nechávají si na svůj účet posílat peníze, platí za zboží a služby v obchodě či na internetu, a vybírají hotovost, nebudou muset platit měsíční poplatky za vedení účtu.
    


Související články:
Jak nakládat s penězi v době koronavirové krize? Spočítejte, za co utrácíte a kolik můžete ušetřit

UniCredit Bank spustila Apple Pay a Google Pay na kartách Visa

UniCredit Bank spouští pro klienty Google Pay

UniCredit Bank přichází s prvními bezkontaktními charitativními kiosky

UniCredit Bank umožňuje nově založit si U konto online

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky spořicích účtů - zde

reklama

Spořicí účet+ spoření s výhodnou sazbou 2 % ročněvíce
Kreditní karta - vedení zdarma a cashback 1 %více
Equa běžný účet - 0 Kč za výběr ze všech bankomatů doma i ve světěvíce
mKonto - běžný účet bez poplatkůvíce
Termínovaný vklad - garantovaná úroková sazba až 2,2 % ročněvíce
všechny články
Dále v rubrice

Denní zprávy

Obrázek: Denní zprávy Přinášíme vám pravidelný denní přehled těch nejzajímavějších informací a novinek z finančního trhu. Zajímá vás svět ekonomiky, finančních produktů a služeb? Sledujte naše denní zpravodajství na Finparádě.cz...

Na spořicím účtu lze získat až 2,58 procenta ročně. Kdo je novou jedničkou?

Obrázek: Peníze Air Bank, MONETA Money Bank a Trinity Bank tento týden zvýšily úrokové sazby u spořicích účtů. A zatímco Air Bank klientům nabízí 1,5 procenta ročně do 250 tisíc korun a MONETA Money Bank 2,5 procenta ročně...

Žebříček spotřebitelských úvěrů v listopadu má nového vítěze

Obrázek: Žebříček Finparády Na Finparádě došlo po čtvrt roce k aktualizaci žebříčku spotřebitelských úvěrů na trhu, který má novou jedničku. První místo si tentokrát vybojovala UniCredit Bank, na druhé místo klesla Komerční banka, třetí místo si udržela...

Úrokové sazby u hypoték rostou nad 4 procenta ročně. Jaká je aktuální nabídka hypoték na trhu?

Obrázek: Dům Průměrná úroková sazba hypoték podle Fincentrum Hypoindexu roste již osmý měsíc v řadě. Zájemců o hypotéku zatím přesto neubývá a objem poskytnutých hypoték v říjnu opět překročil 30 miliard korun...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz