Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Konzultovat penzi či úvěr nemusíte na pobočce. Stejný servis Vám poskytne Videoporadce

21.1.2013  |  Michal Bubák


V červnu loňského roku spustila skupina Komerční banky službu Videobankéř. V trendu rozvoje technologií a poradenství online pokračuje Komerční banka i nadále prostřednictvím služby Videoporadce. Banka vyškolila specialisty, kteří budou schopni poradit klientům přes webovou kameru, a to ohledně spoření na penzi, získání úvěrových produktů a přihlášení do internetového bankovnictví MojeBanka.

Služba Videoporadce je dostupná klientům ze stránek Komerční banky a ze stránek Penzijního fondu Komerční banky a nově i ze stránek KB Penzijní společnosti.

Výhodou služeb Videobankéř a Videoporadce je dostupnost odborného poradenství bez nutnosti návštěvy pobočky. K využítí videoslužby ani nemusíte instalovat na počítač žádný zvláštní software. Bude stačit pár kliknutí myší. Patrně budete potřebovat jen dostatečně rychlé připojení k internetu. Specialista z Komerční banky Vám pak s pomocí informačních materiálů vysvětlí danou problematiku.

„Zavedení služby Videoporadce přivítá řada lidí, kteří potřebují poradit, ale nemají dostatek času jít na pobočku banky a informace vyhledávají na internetu. Se službou Videoporadce si mohou být jistí, že získávají správné informace hned z první ruky,“ uvádí Mojmír Prokop, manažer Přímých kanálů KB.

Klienti se díky nastavení služby nemusí bát o své soukromí. Zajímavostí je, že zatímco uživatel vidí specialistu Komerční banky díky jeho webové kameře, poradce klienta pouze slyší díky komunikaci přes telefon.

V zahraničí jde v současné době již o velmi využívanou formu komunikace, která umožňuje řešit i složitější problematiku z pohodlí domova či kanceláře.

„Jsme rádi, že zájemcům o produkty a služby Komerční banky můžeme nabídnout další možnost, jak jednoduše konzultovat své potřeby s kvalifikovaným odborníkem,“ doplnil Pavel Filipi, manažer Produktů a služeb KB.

Kalkulačku pro spoření na penzi najdete zde!
    


Související články:
Po třech letech nová banka, KB spouští nové bankovnictví

KB penzijní společnost i AXA penzijní fond nabídnou v rámci II. a III. pilíře různé investiční strategie. Získaly licenci ČNB

Hypotéky a spotřebitelské úvěry u Komerční banky bez poplatku za vedení

MůjÚčet od Komerční banky - průměrně 55 Kč z poplatků vrací banka klientovi zpět

Do Komerční banky nově z domova přes Videobankéře

Kalkulačka spotřebitelských úvěrů, nejvýhodnější bankovní půjčky - zde
Porovnání nabídky penzijního spoření ve 3. pilíři - zde

reklama

Spořicí účet + s výhodnou sazbou až 5,60 % p.a.více
Termínovaný vklad s rekordním úrokem až 7,3 % p.a.více
Stavební spoření od Buřinky - dvojnásobná státní podpora na 5 let, sjednání zdarma a bonus až 2 500 Kčvíce
Účet OPEN - úrok až 6 % p.a.více
všechny články
Dále v rubrice

Nový strom za každé dvě platby kartou? Mastercard a KB Smart Pay podpoří obnovu lesů

Obrázek: Platba kartou Čím více plateb kartami, tím více zeleně. S touto vizí spojila technologická společnost Mastercard síly s provozovatelem terminálů a platebních bran KB SmartPay. Jejich společným cílem je podpořit výsadbu 100 000 stromů v nejohroženějších částech planety...

Kdy může pronajímatel zvýšit nájemné?

Obrázek: Dům Zvýšení nájemného v bytě. Kdy může pronajímatel upravit nájemné a co je inflační doložka? Více v našem článku.

Revolut mění nabídku předplatných u plánů Premium a Metal

Obrázek: Aplikace Revolut Revolut, globální finanční aplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci zákazníky v České republice, oznámila první významnou revizi svých placených plánů od jejich spuštění v roce 2018 pro zákazníky...

Žebříček hypotečních úvěrů v listopadu

Obrázek: Žebříček Finparády Na Finparádě došlo k aktualizaci žebříčku hypotečních úvěrů, který se oproti minulému srovnání opět proměnil. První místo patří MONETA Money Bank, na druhém místě je UniCredit Bank, třetí místo zůstává České spořitelně...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz