Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

mBank za nového klienta neváhá vyplatit 1 000 Kč

30.1.2013  |  Michal Bubák


Potenciální klienti nejsou novým bankám lhostejní, a tak se tyto banky mezi sebou logicky pustily do boje o nové klienty. mBank, stejně jako Equa bank teď sází na odměny za doporučení od stávajících zákazníků. Odměňováni jsou pak jak doporučující, tak doporučení klienti. Equa bank ovšem akci z finančního hlediska pojala oproti mBank o poznání skromněji. Více se dočtete v článku: Equa bank odměňuje doporučující i doporučené klienty.

mBank realizuje již páté kolo akce mKlub, v níž současní zákazníci doporučují mBank svým známým. Během necelých čtyř týdnů si pak mKonto založilo více než deset tisíc lidí.

mBank to se získáváním nových klientů myslí vážně. Vyplatí 1 000 Kč za jednoho

„Na začátku každého kola si vždy stanovíme počet zákazníků, který v něm získáme. Cíl pro toto kolo jsme splnili dříve, než jsme očekávali. Za to chci poděkovat především našim současným zákazníkům, kteří nás doporučili svým známým,“ říká Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank.
Lednové kolo akce mKlub odstartovalo 7. ledna a doběhne ve čtvrtek 31. ledna o půlnoci. Každý nový zákazník, který přišel na doporučení již existujícího zákazníka, dostává 500 korun. Stejnou odměnu dává mBank i doporučujícím zákazníkům. Odměny mBank vyplácí průběžně; poslední vyplatí nejpozději do konce února.

Na Slovensku, kde měla trvat až do konce března či do odvolání, byla akce mKlub pro abnormní zájem klientů ze strany banky předčasně ukončena. Více čtěte v článku: Slovenská mBank rozdávala peníze za zřízení účtu. Začala praskat ve švech.

Osobní doporučení dokáže být ještě přesvědčivější než nulové poplatky


„Osobní doporučení je fenomén, díky kterému má dnes mBank více než 450 tisíc zákazníků. Podle interních průzkumů je osobní doporučení nejčastěji uváděným důvodem pro otevření účtu u mBank a je zmiňováno dokonce častěji než nulové poplatky. V lednu se mKonto stalo bez diskuse nejdoporučovanějším bankovním účtem v ČR,“ uvedl Roman Truhlář, generální ředitel mBank.
    


Související články:
Novinky Fio banky pro rok 2013

Air Bank má již 90 tisíc klientů. Získávání klientů tradičních bank pokračuje

Je kontokorent mBank při sazbě 14,9 % p. a. výhodnější než spotřebitelské úvěry?

Denní připisování úroků už není tak výhodné. Které spořicí účty se propadly v žebříčku?

ZUNO v mobilu. Banka nemusí být nudná...

Žebříček s nejlepšími spořicími účty podle odborníků - zde
Žebříček s nejlepšími osobními účty podle odborníků - zde

všechny články
Dále v rubrice

Hypotéky mají novou jedničku

Obrázek: Kalkulačka a dům Přinášíme vám pravidelnou informaci o změnách úrokových sazeb u hypotečních úvěrů. V uplynulém týdnu výrazně snížila úrokové sazby UniCredit Bank, a to až o 0,5 procentního bodu. V současné době tak banka nabízí...

Úrokové sazby na termínovaných vkladech klesají

Obrázek: Peníze Přinášíme vám pravidelnou informaci o změnách úrokových sazeb na termínovaných vkladech. K ČSOB, která úrokové sazby snížila na začátku ledna, se minulý týden připojily MONETA Money Bank a Raiffeisenbank...

Umělá inteligence urychluje výplatu škod

Obrázek: Člověk a robot Slavia pojišťovna začala využívat služby umělé inteligence při likvidaci škod, klientům autopojištění nabízí webovou aplikaci, díky níž nemusí s opravou čekat na příjezd mobilního technika. Software je navede, co všechno...

Změna pravidel pro odškodnění pracovních úrazů

Obrázek: Ruce Od ledna 2023 se významně mění odškodňování pracovních úrazů, poškození dostanou výrazně víc. Zatímco u dopravních nehod odrážela výše kompenzace růst průměrné mzdy, u pracovních úrazů byla hodnota...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz