Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Refinancování úvěru si můžete spočítat a zařídit online

21.3.2013  |  Michal Bubák


ZUNO Bank - Refinancování úvěru si můžete spočítat a zařídit online. Na snímku: obrazovka s logem ZUNOJsou opravdu Češi nakloněni refinancování? ZUNO odpověď zjišťovalo v posledním průzkumu. Online banka se zaměřila na to, kolik lidí není spokojených se svým současným úvěrem, a zjišťovala, zda by se lidé rozhodli pro refinancování. Tedy způsob, jak platit za půjčku méně a naopak peníze ušetřit. Výsledky ukázaly, že více než 80 % Čechů ví, co refinancování znamená, a 76 % z nich si myslí, že se jedná o užitečný způsob, jak v dnešní době ušetřit finanční prostředky navíc.


Refinancování se v dnešní době hodí„Refinancování je zajímavý produkt hlavně v současném dynamickém období, kdy si lidé dávají víc pozor na to, kolik utrácejí, hlavně pokud už nějakou půjčku mají,” říká Peter Lakata, šéf produktového managementu ZUNO.

„Ti, kteří nejsou spokojeni s tím, kolik platí své bance každý měsíc, to mohou změnit prostřednictvím refinancování a svoje ušetřené peníze utratit za něco zajímavějšího. Stačí si projít nabídky na trhu a požádat si o tu nejvýhodnější, což je se ZUNO možné i online,” dodává.

Češi si zvykli žít na dluh, většinou ale potřebují také někde ušetřitProcento lidí, kteří mají půjčku, je poměrně vysoké. Více než polovina Čechů má v současné době úvěr. Stejné procento si myslí, že jde o normální způsob, jak si splnit životní sny, na které by v tuto chvíli jinak neměli peníze. Přesto se v Česku moc nepůjčuje na menší výdaje, jako jsou dovolené nebo vánoční dárky.

Pro ty, kteří se rozhodnou pro refinancování a úsporu peněz, ZUNO nabízí  nástroj, který může pomoci s rozhodováním. A to bez návštěvy pobočky nebo několika hodin strávených s finančním poradcem. Refinanční kalkulačka je jednoduché online řešení, které umožní klientům zjistit, kolik ušetří, pokud si přesunou svůj starý úvěr do ZUNO.

Co refinancování u ZUNO nabízí?- možnost online vyřízení
- snížení úrokové sazby až o 2 % oproti současné, respektive staré půjčce, a to s úrokem od 6,9 % ročně, měsíční splátka může být nižší až o polovinu
- založení a vedení účtu zdarma
- pokud původní banka požaduje extra poplatky za předčasné splacení, ZUNO nabízí možnost půjčit si více peněz, než je samotná výše úvěru, a splatit tak všechno, co je třeba
    


Související články:
Česká spořitelna přichází s akční konsolidací půjček

Jaké finty používají současní vykradači kont?

Změny bankovních poplatků v březnu

Era míří s finančně vzdělávacím pořadem „Počítáme s vámi“ nejen na obrazovky televizí

Jak funguje online banka? Rozhovor s ředitelem ZUNO

Žebříček s nejlepšími hypotékami a spotřebitelskými úvěry podle odborníků - zde
Přehled celé nabídky úvěrů - zde
všechny články
Dále v rubrice

Kdy může pronajímatel zvýšit nájemné?

Obrázek: Dům Zvýšení nájemného v bytě. Kdy může pronajímatel upravit nájemné a co je inflační doložka? Více v našem článku.

Žebříček hypotečních úvěrů v listopadu

Obrázek: Žebříček Finparády Na Finparádě došlo k aktualizaci žebříčku hypotečních úvěrů, který se oproti minulému srovnání opět proměnil. První místo patří MONETA Money Bank, na druhém místě je UniCredit Bank, třetí místo zůstává České spořitelně...

Máte kontokorent? Zkontrolujte si jeho podmínky

Máte kontokorent a znáte dobře jeho podmínky? Tentokrát jsme si posvítili na banky nabízející kontokorentní úvěry. Za jakých podmínek vám banky kontokorent poskytnou a co se stane, když jej přečerpáte?

Financování nemovitostí - FinSeriál díl 25

Obrázek: Finparáda seriál Přinášíme vám pravidelný Finparáda FinSeriál, kde se v připravené sérii článků dozvíte o aktuálních tématech z oblasti financí, investic a nemovitostí. Ve dvacátém pátém díle s názvem „Financování nemovitostí“ se dozvíte informace o tom, jaké jsou...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz