Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Již 100 tisíc klientů využívá výhod programu Citigold

24.11.2011  |  Zdeněk Bubák


Citibank přivítala ve svém programu Citigold 100tisícího klienta v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika). Meziročně posílil tento segment v celém regionu o 16 %, což potvrzuje trend posledních let, kdy čím dál více klientů žádá nadstandardní bankovní produkty a služby a osobní přístup při správě svých financí.

Nárůst v segmentu afluentních klientů je výsledkem mnoha vylepšení programu Citigold, která byla uvedena na trh v loňském a v průběhu letošního roku. Jedná se především o rozšíření portfolia finančních služeb, nové investiční produkty a nástroje, ale také pestrou nabídkou lifestylových benefitů, které klienti v rámci programu získají. Rostoucí zájem o tento typ služeb dokazuje i interní průzkum Citibank mezi klienty, kteří potvrzují, že program Citigold plně využívají a dále jej doporučují.

V Česku je Citigold ještě úspěšnější a roste o 30 %

„Velmi nás těší, že Česká republika zaznamenala v programu Citigold meziročně 30% růst a výrazně tak přispěla k 16% růstu v rámci celého regionu EMEA,“ říká Bhaskar Katta, Country Business manažer v Citibank.


„Jsme rádi, že v České republice roste zájem klientů o nadstandardní bankovní služby programu Citigold. Naši zákazníci chtějí mít přehled o situaci na českém i zahraničním trhu a od banky neočekávají pouze možnost uložení a správu svých financí, ale také osobní a profesionální přístup kvalifikovaných bankéřů. Velmi důležitá je také široká nabídka možností investování a lifestylových benefitů, které klienti mohou využit ve svém volném čase,“ říká Petr Řehák, ředitel retailového bankovnictví v Citibank.

Prostřednictvím programu Citigold nabízí Citibank svým klientům wealth management bankovnictví, podporu při vytvoření investičního portfolia, servis osobního bankéře a širokou paletu benefitů pro volný čas, nakupování, ale i pro sport či cestování.

CitiPlanner Vám umožní sestavit investiční portfolio

Od listopadu 2011 mohou klienti Citibank také využívat pro své investování novou klientskou platformu CitiPlanner, která celosvětově sjednocuje přístup Citibank v oblasti wealth managementu pro retailovou klientelu. CitiPlanner umožňuje sestavení portfolia z široké nabídky investičních produktů.


V letošním roce byl navíc ve spolupráci s Letištěm Praha zmodernizován salónek Citi Lounge na pražské Ruzyni. Klientům programu Citigold poskytuje salónek možnost odbavení, bezpečnostní kontroly a samozřejmě klid, pohodlí a nadstandardní servis při čekání na letišti.

Porovnejte si náklady na vedení bankovních účtů na Finparádě:

Finparáda / Bankovní účty / Osobní účty    


Související články:
Změna pravidel pro odškodnění pracovních úrazů

Raiffeisenbank ukončí provádění odchozích plateb do Ruska a Běloruska

Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí

Bankovní identitu nabízí další banka. K čemu ji můžete využít?

Analýza mobilního bankovnictví. Jaké jsou nejlepší mobilní aplikace na trhu?

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky bankovních účtů - zde

reklama

Běžný účet - vedení účtu a nejběžnější transakce zdarmavíce
Kreditní karta - vedení zdarma a cashback 1 %více
mKonto - běžný účet bez poplatkůvíce
mKonto Business - účet pro podnikatele, který máte rádivíce
Stavební spoření od Buřinky - zhodnocení až 6,8 % ročně, sjednání zdarma a bonus 2 000 Kčvíce
všechny články
Dále v rubrice

Změna pravidel pro odškodnění pracovních úrazů

Obrázek: Ruce Od ledna 2023 se významně mění odškodňování pracovních úrazů, poškození dostanou výrazně víc. Zatímco u dopravních nehod odrážela výše kompenzace růst průměrné mzdy, u pracovních úrazů byla hodnota...

Raiffeisenbank ukončí provádění odchozích plateb do Ruska a Běloruska

Obrázek: Raiffeisenbank Raiffeisenbank od 15. února 2023 přestane provádět odchozí platby do Ruska a Běloruska. Doposud byly platby monitorovány a byl posuzován jejich soulad s platnými sankčními předpisy, ale vzhledem k vývoji situace...

Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí

Obrázek: Pero Daň z nemovitých věcí pro rok 2023 platí majitel nemovitosti zapsaný k 1. lednu 2023 v katastru nemovitostí. Daňové přiznání tedy podávají lidé, kteří nemovitost získali v roce 2022. Povinnost podat...

Bankovní identitu nabízí další banka. K čemu ji můžete využít?

Obrázek: Počítač UniCredit Bank nově nabízí svým klientům možnost přihlášení přes bankovní identitu pro komunikaci s úřady a státními institucemi. Klienti s využitím stejných přihlašovacích údajů jako do internetového bankovnictví...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz