Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Hlavní výhody online půjčky? Pohodlí, rychlost a jednoduchost

27.9.2018  |  Komerční článek
  
  


PůjčkaPotřebujete půjčit peníze, ale děsíte se toho byrokratického maratonu? Ano, najít vhodnou půjčku, dá docela zabrat. Jen obejitím několika bank strávíte nějaký ten den. A vězte, že porovnáním jednotlivých nabídek a vybráním té pravé to rozhodně nekončí. Zapotřebí je ještě půjčku vyřídit. Co takhle ale zapomenout na zdlouhavé administrativní kolečko a raději vsadit na online sjednání?


Půjčka online s sebou nese řadu výhod, jednou z nich je, že její vyřízení je snadné a pohodlné. Vše zvládnete od vašeho stolu, z vaší židle a z vašeho počítače. Pokud nebudete chtít, nemusíte opouštět pohodlí svého domova.

Online půjčka je bez nervů a stresu z pohodlí domovaPomineme-li pohodlí a čas, kterého díky online vyřízení půjčky tolik neztratíte, je tu ještě jedno velké pozitivum. Nikdo na vás při výběru a ani před samotným podpisem smlouvy nebude tlačit. Nebudete sedět na přepážce banky a nebudete se cítit trapně, že zdržujete a že se za vámi tvoří dlouhá fronta dalších potenciálních dlužníků.

Doma si vše v klidu rozmyslíte, racionálně vyberete tu nejlepší půjčku, a o tu zažádáte. Žádný shon, žádné nervy. Pokud si nebudete jisti, jak vybrat tu pravou, můžete využít jeden z internetových srovnávačů, který vám nabídne aktuální přehled všech nabízených úvěrových produktů, seřazených od nejvýhodnějšího po nejméně výhodné, nebo se poradit s někým nezávislým, který problematice úvěrování rozumí.

Online vyberete, zažádáte i čerpáteSjednat si úvěr na internetu můžete nejen u většiny nebankovních společností, ale také u některých bank. Online tak nabízí půjčku například Air bank, Cofidis, Equa bank, Hello bank, MONETA Money bank, Poštovní spořitelna nebo Zonky.

U některých bank se online vyřízení opravdu dočkáte, a to i včetně podpisu. Ten je nejčastěji ověřen elektronicky pomocí SMS. I přestože proces vyřízení má každá banka stanoven podle svých interních pravidel, vždy postup sjednání probíhá obdobně.
  1. Vyplníte informace o vaší osobě do online žádosti.
  2. K žádosti přiložíte ofocené doklady totožnosti a výpis z účtu.
  3. Podepíšete smlouvu.
  4. Čerpáte půjčku.
Online žádosti jsou vždy nezávazné, dokud tak nepodepíšete smlouvu, nemusíte se obávat, že už není cesty zpět. Takto nezávazné žádosti můžete poslat i pěti bankám. Na základě podmínek, které vám nabídnou si pak vybrat tu pravou.

Zní to skutečně jednoduše? Je ale i realita taková? Ano, opravdu pro získání půjčky nemusíte podstupovat složité procesy, řídit se otevírací dobou banky a vystávat dlouhé fronty. Problém může nastat jedině tehdy, pokud vás poskytovatel neschválí jako dostatečně bonitního klienta, a půjčku vám tak neposkytne. V takovém případě je zapotřebí navýšit příjmy, nebo zažádat o nižší sumu.


      
  


Související články:
U Equa bank si nově vyřídíte půjčku pomocí mobilu

Úvěry od Equa bank zaručené Evropským investičním fondem pomáhají malým a středním podnikatelům

Equa bank začala nabízet kontokorent do 100 tisíc korun. Výši limitu si však můžete libovolně upravit.

Jak se výhodná půjčka může změnit v noční můru?

Rozhovor s odborníkem z Equa bank na téma půjček pro firmy a podnikatele s podporou Evropského investičního fondu

Kalkulačka Vám najde nejvýhodnější hypotéku - zde
Přehled celé nabídky úvěrů - zde

reklama

Převeďte si k nám hypotéku. Možnost částečného splacení kdykoliv.více
RePůjčka - ušetříte v průměru více než 20 000 Kčvíce

Půjčka od Air Bank - bonusová úroková sazba jako odměna za včasné splácenívíce

Expres půjčka - půjčte si na cokoli od 3,9 % ročněvíce

Snižte Vaše měsíční splátky sloučením půjčekvíce
všechny články
Dále v rubrice

Zájem o hypotéky klesá třetí měsíc v řadě

Obrázek: Peníze a domeček Podle Fincentrum Hypoindexu průměrná úroková sazba hypoték v lednu 2020 nepatrně vzrostla na 2,36 %. Pokles zájmu o hypoteční úvěry pokračuje již třetí měsíc v řadě. V prvním měsíci tohoto roku...

Půjčky bez nahlížení do registru? Už neexistují, ale půjčit si můžete i se záznamem

Obrázek: Peníze v ruce Máte záznam v registru dlužníků, ale přesto potřebujete půjčku? Od novely zákona o půjčkách je získání úvěru v těchto podmínkách komplikovanější. Zároveň však nejde o nic nemožného...

Výsledky českých bank za rok 2019

Obrázek: Banka Přinášíme vám informaci o ekonomických a obchodních výsledcích bank působících v Česku za rok 2019. Postupně budeme přidávat informace za další banky tak, jak je budou jednotlivé společnosti...

Změny u stavebních spořitelen v únoru

Obrázek: Byty Přinášíme vám pravidelnou měsíční informaci o změnách v sazebnících stavebních spořitelen, tentokrát jde o úpravy, ke kterým došlo zhruba od 10. ledna 2020 do poloviny února 2020. Změny v sazebníku nebo v nabídce produktů provedla ČMSS, Modrá pyramida, Raiffeisen stavební spořitelna a Stavební spořitelna ČS.

všechny články v rubrice


   
 
Banka Creditas
Finanční společnost roku 2019
Banka Creditas


Allianz - Produkt roku 2019
Allianz Život a Allianz cestovní pojištění
Allianz pojišťovna
Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz